Svadobné oznamenia

Svadobné oznamenia

Vitajte v kategórii svadobných tlačovín

V nižšie uvedených katalógoch predstavujeme našu ponuku svadobných kolekcií. Každá kolekcia je unikátna v spôsobe výroby, použitých materiálov, formátov alebo dodatočných aplikácií.
Preto veríme, že tu nájdete aj svoje vysnívané svadobné oznámenia a ďalšie svadobné tlačoviny a doplnky :)

Po prechode do konkrétnej kolekcie nájdete odkazy na ďalší doplnkový sortiment k danej kolekcii:
Svadobné pozvánky, svadobné menovky, svadobné menu, svadobné knihy, svadobné etikety, svadobné krabičky, svadobné obálky, samolepky na obálky alebo kartičky na text pre svadobné dary.

 

NA VAŠE OBJEDNÁVKY A E-MAILY REAGUJEME DO 2 PRACOVNÝCH DNÍ

Dajte o svojom veľkom dni vedieť

Čo by to bolo za svadbu, keby na nej neboli hostia? Rodina, priatelia a možno aj známi budú spoločne s vami oslavovať jeden z najkrajších dní vášho života, kedy spojíte svoje srdce a život s milovanou osobou. Týždne, aj mesiace intenzívnych príprav vyvrcholí krásnym obradom a hostinou, na ktorej bude výborné jedlo a obrovská svadobná torta lákať pohľady skoro tak, ako nevesta so ženíchom. Potom vás čaká život a všetky jeho radosti, ale aj starosti. Pred tým však väčšinou myslíte len na jedno. Aby všetko dopadlo tak, ako ste to naplánovali.

Už dopredu rozošlete krásne svadobné oznámenia, ktoré ste poctivo vyberali. Jemný papier s decentným zdobením, aby vynikla mená oboch snúbencov. K tomu miesto a čas konania obradu, aby sa hostia mohli dostaviť včas.   Nie, svadba nie je len užívanie si. Predchádza jej veľká dávka stresu, vybavovanie návrhov dekorácií. Starostí je toľko, že budú novomanželia svoj obrad vnímať ako chvíli, kedy si môžu oddýchnuť a venovať sa konečne len jeden druhému.


Vieme, ako stresujúce môže byť pre nevestu vyberať si svadobné doplnky, vďaka ktorým vynikne kostol, alebo miestnosť svadobného obradu. Chceme vám aspoň trochu prípravy zjednodušiť, a preto u nás môžete kúpiť:

 • Elegantné svadobné oznámenia
 • Menovky na svadobný stôl
 • Svadobné menu
 • Svadobné knihy
 • Svadobné krabičky
 • Svadobné etikety na víno
 • Svadobné krabice na víno
 • Ceduľky na dvere
 • Kartičky na svadobné dary
 • Svadobné stromy

Všetky doplnky môžete k sebe ľahko doladiť a držať sa jedného tónu farieb alebo vzoru. Všetky svadobné tlačoviny a dekorácie vám vieme dodať už do siedmich pracovných dní. Budete mať dostatok času všetko si pozrieť a naplánovať výslednej aranžovanie. Vrásky zo stresu sú predsa to posledné, o čo by ženích s nevestou pred svadobným obradom stáli.

Zariaďte si aspoň jednu z mnohých nevyhnutných častí z pohodlia domova, v izbe a bez náhlenia. A to všetko s možnosťou individuálne úpravy vzhľadu a textu pozvánok priamo on-line. Až bude všetko dokonalé! Vy si vyberiete, odošlite objednávku a o zvyšok sa postaráme my!

 

PREČO NAKUPOVAŤ PRÁVE U NÁS

 • Možnosť pozrieť si vybrané svadobné oznámeniav kamennej predajni
 • Krátke dodacie termíny (štandardne 5-7 pracovných dní)
 • Listové obálky v cene u všetkých svadobných oznámení
 • Tlačíme i cudzojazyčné svadobné oznámenia
 • On-line designer ZADARMO, prípadne grafický náhľad v JPG do emailu už pred záväznou objednávkou
 • Tisíce spokojných zákazníkov (spokojných zákazníkov máme už po celej Európe)
 • Zakázky zasielame aj do zahraničia (Ceny dopravy na vyžiadanie)
 • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi
 • Pri zákazkách nad 100 EUR s DPH doprava ZADARMO
 • Našli ste nižšiu cenu? Upozornite nás a dáme vám cenu nižšiu ešte o 5%
 • Žiadne skryté poplatky (celková cena sa zobrazí v košíku)

 
Ako objednať oznámenia Váš vlastný text aj fotografie Papier a tlač podľa vášho želania

Najprv si vyberte typ svadobného oznámenia a objednajte on-line. V on-line objednávke jednoducho vyplníte údaje o vás, vyberiete písmo, farbu, vyplníte text aj verš na vaše svadobné oznámenia. Vzhľad vášho svadobného oznámenia si novo môžete sami navrhnúť v on-line dizajnéri, kde sa všetky zmeny zobrazujú v reálnom čase.
Pre zákazníkov, ktorí si želajú spracovanie grafického náhľadu profesionálnym grafikom si vyberú túto voľbu. Grafik Vám po odoslaní objednávky zašle do 2 pracovných dní e-mail s náhľadom Vášho svadobného oznámenia. Grafický náhľad je možné akokoľvek meniť podľa Vašich prianí. Vo chvíli keď budete s úpravou svadobných oznámení spokojní, začneme výrobu. Vašu objednávku vyrobíme a expedujeme spravidla za 5-7 pracovných dní. Potrebujete svadobné oznámenia rýchlejšie? Vyberte si svadobné oznámenia s tlačou do 24 hodín.

Chcete mať svadobné oznámenie s vlastnou fotografiou a originálnym textom? Stačí si vybrať vzhľad svadobného oznámenia z katalógu "oznámenia na mieru". Okrem vlastnej fotky alebo textu vyberáte aj papier, veľkosť a konečný dizajn oznámenia. A to buď sami, alebo za pomoci nášho skúseného grafika. Vaše vlastné svadobné oznámenia môžete mať doma už behom 5-7 pracovných dní.

Svadobné oznámenia sú vyrábané tlačovými metódami, ako sú 3D razba, 3D lak, horúca razba, slepotlač, tvarový výsek a digitálny výsek laserom. V našej ponuke nájdete viac ako 1000 druhov svadobných oznámení, pozvánok k svadobnému stolu a ďalšieho svadobného príslušenstva. K dispozícii je vám cez 30 druhov grafických papierov - rôzne štruktúrované a špeciálne metalické povrchy. Biele listové obálky k vami vybranému svadobnému oznámeniu sú už zahrnuté v cene.

  


Ponúkame aj luxusné svadobné oznámenia na webe Luxusneoznamenia.sk

Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-32 z 4581

per page
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Grid Zoznam

Položky 1-32 z 4581

per page
Nastaviť zostupný smer